Роботодавець не має права допустити до роботи нового працівника, якщо про це не повідомлено орган ДФС

Роботодавець не має права допустити до роботи нового працівника, якщо про це не повідомлено орган ДФС
в Новини

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою, затвердженою Постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413.

Подати таке повідомлення необхідно до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

• засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

• на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

• на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Про це повідомляє ДПІ у м. Черкасах.