Родина травмованого на перегонах Андрія Кихтенка подаватиме до суду на організаторів «Timeattac» (ВІДЕО)

Родина травмованого на перегонах Андрія Кихтенка подаватиме до суду на організаторів «Timeattac»  (ВІДЕО)
в Новини

Стан чоловіка, травмованого під час автозмагань, які відбулись у Черкасах 6 жовтня, стабільно важкий, повідомив завідувач відділенням анестезіології Третьої міської лікарні Черкас Олександр Хименко. Нині друзі та знайомі родини збирають гроші на лікування чоловіка. Його дружина повідомила – подаватиме до суду, інформує “Суспільне: Черкаси”. 

За словами дружини травмованого, претензій до водія вони не мають, лише до організаторів, які, на її думку, не забезпечили необхідних заходів безпеки.

– Мій чоловік також раніше приймав участь у  перегонах і був одним із організаторів, – розповіла дружина постраждалого Андрія Кихтенка Ірина Вербівська. – Я знаю як проводяться гонки, які повинні бути заходи безпеки. Коли ми організовувати автоперегони, у нас були бетонні блоки, огорожі, а там лише стрічка.

Натомість співорганізатор змагань Андрій Яроменко запевняє, що всіх вимог щодо організації автомобільних змагань вони повністю дотрималися. Зокрема, організували перекриття руху, перевірили стан водіїв і транспортних засобів, а також необхідні документи. А от навіть бетонні блоки, на його думку, не змогли б зупинити автомобіль, що рухається із великою швидкістю.

Зі слів старшого інспектора відділу безпеки дорожнього руху УПП в Черкаській області Олексія Безуглого, рішення про проведення «Timeattac» міська рада прийняла без участі поліції, тому попередньо ділянку, де відбувалися перегони, не обстежувалася.

Деталі у відео: