Родинам загиблих на війні черкащан вручили державні нагороди

Родинам загиблих на війні черкащан вручили державні нагороди
в Новини

Сьогодні, 11 квітня, перед початком засідання виконавчого комітету вручили державні нагороди чотирьом родинам загиблих захисників.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно відзначили Олександра Короля, життя якого обірвалося внаслідок ракетного обстрілу в місті Бахмут Донецької області. Був командиром стрілецького взводу. Відзнаку передали його дружині Ларисі Іванівні.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили Віктора Сердюка. Йому було 35 років. З 2009 по 2010-ий проходив службу на прославленому тральщику «Черкаси». Після посилення військової агресії росії був призваний і служив гранатометником. Загинув внаслідок ракетного обстрілу в місті Бахмут Донецької області разом із Олександром Королем.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначили солдата Артема Власенка. Він загинув на Донеччині під час проведення заходів з евакуації пораненого. Вороги обстріляли автомобіль, у якому перебував Артем, і він отримав поранення, несумісні з життям.

Медаллю «За військову службу Україні» нагородили посмертно сержанта Олександра Деркача.

“Розумію, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, але наш обов’язок – берегти пам’ять і розповідати про мужність наших військових. Впевнений, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде”, – написав міський голова Черкас.

Читайте також: У Золотоноші матері 18-річного захисника вручили посмертну нагороду сина