Роман Боднар підозрює, що в Смілі існувала схема по “вимиванню” коштів (ВІДЕО)

Роман Боднар підозрює, що в Смілі існувала схема по “вимиванню” коштів (ВІДЕО)
в Новини

Учора голова Черкаської ОДА Роман Боднар відвідав Смілу, щоб розібратися із проблемою теплопостачання, яка в місті є систематичною уже багато років. 

– Я зараз не буду нікого наперед звинувачувати, але у мене склалося враження, що існувала певна схема, коли комерційна структура уклала договір про спільну діяльність з комунальним підприємством. Під видом спільної діяльності там систематично “вимивалися” кошти. Коли були ресурси, то ще було нормально. А коли їх не стало, накопичився такий сніжний ком, який вилився у те, що місто Сміла взимку 2018-2019 року не мало можливості заплатити за газ, залишилося без тепла. По суті, сталася надзвичайна ситуація, – відзначив Роман Миколайович в ефірі “Сміла ТВ”.

За словами голови  ОДА в цій ситуації мають розібратися правоохоронні органи:

“Мені видається дивним, що всі знали як працювала ця схема, але ніхто не реагує”.

Зробити це необхідно в першу чергу для того, щоб у цьому і наступних роках опалювальний сезон минав у Смілі без проблем.

Комунальні підприємства, щоб уникнути в подальшому зривів опалювального сезону, мають вчасно подавати документи на розгляд комісій, зробити вичерпний звіт за 2019 рік для повного розуміння усіх проблем і, зрештою, розробити дорожню карту виходу із кризової ситуації.

Також Роман Боднар повідомив, що, як тільки закінчиться карантин, Держаудитслужба продовжить проводити перевірку КП “Смілакомунтеплоенерго”, розпочату  ще в лютому 2020 року.

Деталі дивіться у сюжеті “Сміла ТВ”:

Нагадаємо, у 2018-2019 роках тепло у домівках смілян з’явилося після втручання вищого керівництва держави.