Роман Діскант зустрівся з працівниками Черкаського комерційного технікуму

Роман Діскант зустрівся з працівниками Черкаського комерційного технікуму
в Новини

Голова міської партійної організації ВО “Батьківщина” Роман Діскант продовжує зустрічатися з виборцями та представляти команду. Цього разу він зустрівся з працівниками Черкаського комерційного технікуму, яким розповів про результати роботи депутатів-“батьківщинівців” у міськраді за минулу каденцію 2014-2015 років.

– У міській раді за минулої каденції від нашої політсили було 7 депутатів. Що ми за цей час зробили? Перше, за нашої ініціативи, по вулиці Сумгаїтській підключили лічильники тепла до під’їздів. Друге, винесли це питання на сесію. Але депутати його не пдтримали. Третє, проводимо утеплення фасадів (термоізоляція будинків). У нас є програма енергозбереження: 50 відсотків платиться з міського бюджету, 50 – громадяни. За такою схемою будинки утеплюють у багатьох українських містах. Зате наш міський голова проти розподілу коштів наполовину. Проте ми й зараз налаштовані, щоб таке положення співфінансування було затерджено у міськраді. Якщо 50, 70 відсотків коштів мешканці назбирали на утеплення, то 30 повинні виділити з міського бюджету і таким чином, допомогти людям, – розповідає виборцям про результати роботи Роман Діскант.

diskanttehnikym1Цього ж року кандидатами в депутати до Черкаської міської ради та обласної ради від ВО “Батьківщина”  є нові та молоді люди. В основному, це підприємці, директори шкіл, лікарі, вчителі тощо. Зокрема,  по мікрорайону “Привокзальний” балотуються дві кандидатки – це Наталія Ромашко, бухгалтер та Ольга Толмачова, лікар, завідувач фізіотерапевтичним відділенням.

Окрім презентації команди, Роман Діскант вислухав ряд проблем, які турбують жителів вищезазначеного району, у тому числі й працівників технікуму.  Серед них – незручна зупинка громадського транспорту біля навчального закладу та спортивний майданчик на якому зараз водії припарковують свої машини.

– Якщо відремонтувати зупинку, то на це чомусь у міської влади грошей немає. Кажуть, ремонтуйте коштами технікуму. Буцімто, вона наша. Якщо для загалу, то вона у власності міста, а якщо полагодити, то у власності технікуму. Виходить, гроші для піару на парканчиках, латаних шматках доріг є, а на щось суспільно важливе немає. Тому маю звернення до вас!Якщо ви вже є кандидатами в депутати, то хоч щось зробіть для людей, – говорить одна жінка з присутніх.

Роман Діскант та кандидатки в депутати пообіцяли найближчим часом вирішити ці питання. А ні, то включити їх в розгляд на майбутніх сесіях. Але тільки, якщо громада їх публічно підтримає. diskanttehnikym