Романтичну серію міжнародного кіножурналу “Байки” знімали в одній із шкіл Черкас

Романтичну серію міжнародного кіножурналу “Байки” знімали в одній із шкіл Черкас
в Новини

У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №33 імені Василя Симоненка відбулися зйомки однієї серії міжнародного кіножурналу “Байки”. Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Осінній сезон кіножурналу, присвячений осені та романтиці, включає 12 серій. Учень школи Новак Антон – герой серії «Все заради кохання». Прем’єра відбудеться за місяць.

Консультувала знімальну групу вчителька хімії Підгорна В.П.

Режисером та програмним директором кіножурналу «Байки» в м. Черкаси є Оксана Аністратенко, оператор – Руслан Вовк.

Кінокомпанія “Байки” була створена 25 травня 2014 року. Автором ідеї, творцем, а нині продюсером є Олександр Молодцов. Кіножурнал бере свій початок в провінційному місті Горлівка (Донецька область), пізніше зйомки стали проходити на території всієї України. Протягом п’яти років “Байки” відвідали понад 30 міст. Зазвичай в містах проходять кастинги, після чого актори отримують ролі і вже працюють на знімальному майданчику.

Кіножурнал уже отримав міжнародний статус. Байки стали майданчиком любителів дитячого кіно. Трампліном для тих, хто бажав познайомитися із закадровим світом кіно. Картини знімаються багатожанрові, тому є можливість отримати як образ веселого персонажа, так і стати героєм мелодрами. Кіножурнал показують як на великому екрані, так і на телебаченні.