Розшукуваний міліцією черкащанин попався на порушенні правил дорожнього руху

Розшукуваний міліцією черкащанин попався на порушенні правил дорожнього руху
в Новини

27 жовтня, інспектори ВДАІ Смілянського району в с. Балаклея, за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля «Чері-Амулет», 32-річного черкащанина.

Як з’ясували інспектори ДАІ під час перевірки документів, водія даного автомобіля за рішенням суду було позбавлено прав керування терміном на сім років. Подальшою перевіркою відомостей про транспортний засіб за інформаційними базами даних встановлено, що автомобіль розшукується Соснівським ВДВС Черкаського МУЮ, а сам чоловік розшукується Золотоніським МРВ за підозрою в скоєнні злочину.

Разом з тим, спілкуючись з водієм, в інспекторів виникли підозри того, що чоловік перебуває за кермом автомобіля у стані алкогольного сп’яніння. На пропозицію пройти огляд щодо наявності алкоголю в організмі чоловіка на місці, як і від проходження огляду в медичній установі водій відмовився.

На водія було складено одразу два адміністративні протоколи за ст. 130 та ст.126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Автомобіль доставлено в Соснівський ВДВС.

Інформує ДАІ Черкаської області.