Рух транспорту по дамбі канівської ГЕС буде обмежено

в Новини
З 15 серпня 2016 року  будуть проводити роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття від розвилки на с. Ліпляве до в’їзду на лиманове господарство (рибстан), а тому рух автомобільного транспорту по дамбі Канівської ГЕС буде обмежено.

Про це йдеться у повідомленні сайту Канівської міської ради з посиланням на інформацію директора філії «Канівська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» Василя Гриня, пише «Kanos».

«Філія «Канівська ГЕС» ПАТ “Укргідроенерго» доводить до відома органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених осіб, що з 15 серпня 2016 року згідно плану капітальних ремонтів інспекторської технологічної дороги лівобережної греблі філії “Канівська ГЕС” ПАТ “Укргідроенерго” від ПК 11+30 до ГІК 121+50 будуть проводитись роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по всій довжині інспекторської дороги від розвилки на с. Ліпляве до в’їзду на лиманове господарство (риб стан). Виходячи з вищезазначеного, рух в напрямку від розвилки на с. Ліпляве і на с, Софіївку в сторону м. Переяслава-Хмельницького буде здійснюватись по автомобільній дорозі загального користування», – йдеться у повідомленні.

З огляду на це, рух у напрямку від розвилки на с. Ліпляве і на с, Софіївку в сторону м. Переяслава-Хмельницького буде здійснюватись по автомобільній дорозі загального користування.