Ряди Управління ДСНС поповнили молоді лейтенанти

Ряди Управління ДСНС поповнили молоді лейтенанти
в Новини

Ще декілька днів тому ці хлопці та дівчата святкували випускний вечір. А вже 15 червня вони у відповідності до Наказу та попереднього розподілу прибули до Управління ДСНС у Черкаській області, аби розпочати свою практичну діяльність у підрозділах ДСНС, інформує прес-служба управління.

Всього до лав черкаського гарнізону прибули 31 випускник Вишів ДСНС, серед яких троє з Національного університету цивільного захисту і 28 з Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. В актовій залі Управління відбулась їх перша професійна нарада із тимчасово виконуючим обов’язки начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Сергієм Анатолійовичем Озераном, в ході якої він привітав молоду зміну з успішним закінченням навчання та звернувся до лейтенантів з напутнім словом.

– Ви – наша молода зміна, надія і майбутнє рятувальної служби. Тому саме на вас покладаються значні надії і лежить велика відповідальність перед суспільством, яке ви будете захищати від різноманітних надзвичайних подій. Зараз на вас очікує складний період переходу від теорії до практики. І якщо за неправильно виконане теоретичне завдання курсант отримував двійку, то кожна помилка під час ліквідації надзвичайної ситуації має значно вищу ціну, може коштувати здоров’я та життя людей. Вам необхідно постійно про це пам’ятати та намагатися якнайшвидше освоїти усі тонкощі професії, адже запобігання надзвичайним подіям, а також порятунок людей та матеріальних цінностей, – не лише ваша робота, а й ваш життєвий обов’язок, – зазначив у привітальному слові Сергій Озеран.

Розпочинаючи свою трудову діяльність випускники пройшли низку тестових іспитів, своєрідний «вхідний контроль», метою якого стала перевірка рівня їхньої теоретичної та практичної підготовки. Молоді рятувальники демонстрували свої практичні навички під час користування технічним спорядженням; доводили свій рівень тактичної підготовки під час ліквідації надзвичайних ситуацій, надавали першу медичну допомогу, а також здавали нормативи з фізичної підготовки. До того ж, аби перевірити психологічний стан майбутніх рятівників, із молодими лейтенантами було проведене спеціальне психологічне тестування.

Цього ж дня, лейтенантам, які в минулому році прийшли на службу в підрозділи області, Сергій Анатолійович вручив чергові спеціальні звання.

Читайте також: “У Черкасах відбувся урочистий випуск фахівців рятувальної справи”