Рятувальники Черкас в день виборів ретельніше слідкуватимуть за дотриманням правил безпеки

Рятувальники Черкас в день виборів ретельніше слідкуватимуть за дотриманням правил безпеки
в Новини

25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих органів влади. Громадяни будутьобирати не лише депутатів місцевих та сільських рад а й міських та селищних голів.

Про це інформує прес-служба пожежників області.

На території Черкаської області виборці зможуть реалізувати своє конституційне право на території, за останніми даними, 1104 виборчих дільниць.

З метою забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях, Управлінням ДСНС розроблено спеціальний план. З метою реалізації заходів передбачених цим планом, напередодні виборівінспекторський склад Управління ДСНС у Черкаській області здійснить спеціальну перевірку усіх виборчих дільниць. Особлива увага фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій буде приділятися стану електрогосподарства, наявності засобів пожежогасіння, а також кількості та стану утримання шляхів евакуації. Планом також передбачено провести із головами та членами виборчих комісій, а також з обслуговуючим персоналом, який буде задіяний під час виборчого процесу, додаткових спеціальних інструктажів та тренувальних занять.CIMG727171

Водночас в усіх районах області, силами місцевих пожежно-рятувальних підрозділів Управління, заплановане проведення спеціальних навчань. Рятувальники планують додатково вивчити характеристику цих об’єктів, наявність вододжерел а також відпрацюють свої дії на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

Також, на час проведення виборів, прийнято рішення про введення для усього особового складу Управління ДСНС області посиленого режиму несення служби.