Рятувальники допомогли рибалкам дібратися додому

Рятувальники допомогли рибалкам дібратися додому
в Новини

25 січня о 19:03 до чергової зміни оперативно-координаційного центру УДСНС по лінії «101» звернулися 3-є рибалок, які потрапивши у хуртовину, втратили орієнтир та заблукали на кризі Дніпра. Повідомляє прес-служба ДСНС України  у Черкаській області.

Як стало відомо, чоловіки захопившись риболовлею не помітили погіршення погодних умов і своєчасно не повернулися на берег. Вже увечері, намагаючись повернутися додому, потрапивши у заметіль чоловіки втратили орієнтир та заблукали. Через дві години, подолавши близько 5-ти кілометрів, знесилені чоловіки звернулися за допомогоюдо рятувальної служби

Отримавши повідомлення про подію, оперативно-координаційним центром Управління ДСНС було прийнято рішення залучити до пошуків рибалок катер на повітряній подушці «Пегас». Вирахувавши напрямок вітру, та проаналізувавши час перебування на кризі, та час рибалок в дорозі, фахівцям оперативно-координаційного центру вдалось визначити напрямок руху та остаточне місцезнаходження потерпілих. Після аналітичного розрахунку, чоловіків було спрямовано у напрямку берегової лінії.

Вже через 30-хвилин після отримання повідомлення, потерпілі, змогли самостійно вийти до берега. Ніхто з рибалок не постраждав.