Рятувальники готові до прийому хасидів

Рятувальники готові до прийому хасидів
в Новини

З метою реалізації плану забезпечення безпеки прочан та місць релігійних відправлень, в місті Умань, розгорнуто спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області, інформує речник начальника Управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

У відповідності до наказу начальника Управління, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя, особовий склад Уманського гарнізону починаючи з 27 вересня перейшов на посилений варіант несення служби.

Напередодні, 26 вересня рятувальники Уманського районного відділу здійснили розгортання спеціального наметового табору. На території містечка сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону, до складу якого увійшли сили з пожежно-рятувальних підрозділів Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом 90 чоловік особового складу та 17 одиниць оперативно-рятувальної техніки.

Крім того, до складу загону прибули фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Під час ранкового шикування, начальник відділу оперативного реагування Управління Олександр Горобець, який очолює штаб зведеного загону наголосив: «Головне завдання особового складу оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана.»

Станом на ранок 27 вересня до Умані вже прибули понад 3 тисячі прочан хасидів.