Рятувальники Кам’янського району допомогли родині військовослужбовця

в Новини

Важко навіть уявити всю гаму почуттів дружини військовослужбовця та її сина, які через призив батька до війська, вимушені нехай тимчасово, але самостійно вести господарство. Зрозуміло, що робота на присадибній ділянці та й по домогосподарству завжди була нелегкою, що вже казати про ту, що в суспільстві справедливо вважають «чоловічою», яка під силу лише фізично міцним чоловікам.

Проте родини, чиї чоловіки відправилися захищати Батьківщину, не залишаються сам на сам із труднощами повсякденного життя, отримуючи підтримку у суспільства. За потреби їм на допомогу поспішають органи влади, сусіди, волонтери та громадські організації, серед людей які готові підтримати такі родини і рятувальники.

Так, зокрема, рятувальники Кам’янського району вже більше ніж півроку надають допомогу кільком таким «самотнім» родинам. Ось і 10 квітня співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №9, у черговий раз «закатали рукави». Озброївшись сокирами, рятувальники заготовили для домогосподарства солдата ЗСУ близько 10 складометрів дров.

Пані Людмила, яка переймається за свого чоловіка, та й до того ж очікує на другу дитину, поглядаючи на складений високий стіс дров подякувала рятувальникам за чуйність, за те, що складну хвилину вона не залишилася сам на сам із побутовими проблемами.

Управління ДСНС України в Черкаській області