Рятувальники ліквідували на “Черкасиобленерго” умовну пожежу (ВІДЕО)

в Новини, Чергова частина

На запрошення керівництва ПАТ «Черкасиобленерго» 15 травня на підприємстві відбулись спільні з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області тактико-спеціальні навчання.

Тренування розпочалися з теоретичної частини, під час якої рятувальники провели з персоналом товариства кілька навчальних занять. Зокрема були розглянуті основні вимоги правил пожежної безпеки на робочому місці та в побуті, особливості правильної і швидкої евакуації із небезпечного приміщення, а також правила користування первинними засобами пожежогасіння. Окрему увагу енергетиків співробітники держслужби звернули  на загрози притаманні весняно-літньому періоду та діям на випадок виникнення надзвичайної ситуації на території підприємства.

001

Спілкуючись із рятувальниками, кілька змін обслуговуючого персоналу підприємства мали змогу вивчити та перейняли унікальний досвід фахівців рятувальної служби, який у разі небезпеки може стати їм у нагоді. В ході занять учасники переглянули фільм про одну з наймасштабніших за останні роки на території області пожеж, яка сталася у місті Городище.

012

Керівництво підприємства не приховувало важливість цього заходу. Так, на думку провідного інженера служби екологічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Барздуна: «Енергетика вимагає постійної зосередженості і дотримання правил безпеки на різних напрямках, саме тому і навчання, і тренування для нас є надзвичайно важливими. У питаннях профілактики та навчання правилам техногенної та пожежної безпеки ми активно та ефективно співпрацюємо із Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Одним із напрямків такої співпраці є спільні навчання, які ми проводимо щонайменше двічі на рік”, – зазначив Володимир Федорович.

По завершенню теоретичної частини співробітники держслужби з надзвичайних ситуацій за допомогою спеціальної автодрабини відпрацювали із працівниками «Черкасиобленерго» евакуаційні заходи з 5-го поверху адмінбудівлі. У подальшому фахівці-енергетики не лише ознайомились з видами первинних засобів пожежогасіння, а й змогли на практиці відпрацювати навички користування вогнегасниками під час ліквідації умовного загоряння.

036

– «Надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання та незнання елементарних правил безпеки призводить до збільшення масштабів матеріальних збитків, ставить під загрозу життя людей, – підбив підсумки навчань начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець. – Тому ми приділяємо велику увагу проведенню спільних навчань, які становлять складову системи нашої підготовки. Відпрацювавши спільний алгоритм дій, питання взаємодії, вивчивши об’єкт, у подальшому, в разі виникнення надзвичайної ситуації, ми зможемо діяти впевнено та максимально ефективно».

Управління ДСНС України в Черкаській області