Рятувальники тричі за добу ліквідували пожежі, які виникли через несправні печі

Рятувальники тричі за добу ліквідували пожежі, які виникли через несправні печі
в Новини

23 жовтня о 13:30 у місті Звенигородка у житловому будинку по вулиці Пархоменка виникло загорання. Господар, розтопивши піч, займався домашніми справами на подвір`ї. Через деякий час чоловік помітив густий чорний дим.

Не гаючи часу, господар одразу сповістив про пожежу Службу порятунку за номером «101». Її ліквідував черговий караул Звенигородської пожежно-рятувальної частини. Водночас фахівцям ДСНС вдалось не допустити поширення вогню на поруч розташовані споруди.

А в 18:25 у селі Лозівок Черкаського району виникла пожежа на горощі житлового будинку. Силами місцевої пожежної команди із села Мошни о 19:00 пожежу було локалізовано, а ще через 5 хвилин повністю ліквідовано.

Того ж дня о 21:40 у селищі міського типу Єрки Катеринопільського району через несправне пічне опалення теж виникла пожежа в горищному приміщенні. Пожежу було ліквідовано місцевими жителями.

Як вдалося з’ясувати, ці пожежі виникли через несправні печі. Через тріщини, жарини потрапляли на горюче перекриття, після чого вогонь швидко розповсюджувався по горючому перекритті житлових будинків, – повідомили в прес-службі ДСНС у Черкаській області.