Наразі на Черкащині товщина льоду на водоймах становить 12 см, на Дніпрі в Черкасах — до 6 см, що становить небезпеку для людей, котрі виходять на кригу.
Про це під час брифінгу повідомила речниця ГУ ДСНС України у Черкаській області Юлія Норовкова, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Відтак рятувальники наголошують на правилах, які збережуть життя людей:
- на лід можна виходити лише тоді, коли його товщина становить мінімум 7 см;
- рибалкам не можна близько робити лунки;
- не перебувати поряд з іншими людьми на відстані ближче, аніж 5 метрів;
- обов‘язково мати при собі мотузку.
У зв‘язку з погіршенням погодних умов, рятувальники закликають ні в якому разі не виходить на лід найближчими днями.
Нагадаємо, нещодавно черкасець провалився крізь лід у річці Дніпро. Його дістали водолази та передали працівникам швидкої медичної допомоги, але рятувати його не вдалося.