Сагунівка стала всеукраїнським центром спортивного орієнтування

Сагунівка стала всеукраїнським центром спортивного орієнтування
в Новини

ХХVІІ змагання зі спортивного орієнтування «Тур дружби «Славутич» на призи газети «Сільські Вісті» пам’яті Віталія Грибка тривав з 3 по 6 липня, інформує відділ у справах сім’ї. молоді та спорту РДА.

Цього разу  позмагатися за нагороди до придніпровського села приїхали близько 200 спортсменів  із Херсонської, Миколаївської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської, Чернівецької областей і міста Київ. Черкаський район представляли дві команди –  вихованці районної ДЮСШ «Мрія» сіл Яснозір’я і Сагунівки.

На урочистому відкритті змагань учасників вітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт, директор районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила, головний суддя, тренер районної ДЮСШ «Мрія» Дмитро Козачинський.

Перший день турніру проходив на острові Кучугури у Кременчуцькому водосховищі. Спортсмени змагалися у різних вікових категоріях на подовженій трасі від півтора до шести кілометрів. Наступного дня важливим етапом випробування стала довга траса в лісовому масиві села Худоліївка. Тут орієнтувальників чекала найдовша і найважча траса від трьох до восьми кілометрів. Завершилися змагання спринтерськими перегонами Сагунівкою. За підсумками двох змагальних днів фірмові кубки газети «Сільські Вісті» отримали три найкращі команди:

І місце – КДЮСШ м. Черкаси

ІІ місце – «Пуща Водиця» м. Київ

ІІІ місце – ДЮСШ «Мрія» с. Яснозір’я

Найкращі юні спортсмени в індивідуальних перегонах нагороджені грамотами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.