Секретар ТВК Сергій Яковенко заявляє, що комісія не допустила фальсифікацій

Секретар ТВК Сергій Яковенко заявляє, що комісія не допустила фальсифікацій
в Новини

За словами секретаря міської виборчої комісії, у міській ТВК сьогодні найголосніше кричать ті, хто використовував будь-яку можливість «протиснутись», але зазнав фіаско. Сергій Яковенко констатує, що свого часу ці політичні сили не проявляли жодного інтересу до процесу контролю підрахунку голосів, сподіваючись на фальсифікації, інформує Прес клуб.

– Скандали, що відбувалися учора і, безумовно,  продовжаться сьогодні у міській ТВК – це просто спроби вплинути на другий тур виборів міського голови, – констатує секретар міської виборчої комісії,  голова ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко. – Політичні «лузери» намагаються зірвати другий тур виборів шляхом зриву результатів першого туру виборів. Але міська ТВК не має жодних підстав для перерахунку голосів – тому, переконаний, це питання навіть не буде винесено на голосування. Хоча, суто заради заспокоєння цієї  каламуті, яку здійняли політичні «лузери», я б перерахував голоси – щоб громадськість впевнилась, на чиєму боці правда.  Проте, на це немає часу – ми готуємось до другого туру виборів і робитимемо усе можливе, аби забезпечити прозорість і неупередженість виборчого процесу  – тим більше, що за цим і надалі слідкуватиме громадський актив міста, серед яких – і «Автомайдан».

Нагадаємо, учора представники від БПП, Батьківщини, Радикальної партії та Опозиційного блоку вимагали перерахунку голосів до Черкаської міської ради.