Серед юних шахістів обирали кращих із кращих

Серед юних шахістів обирали кращих із кращих
в Новини

Шаховий клуб «Дебют» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР спільно з Федерацією шахів Черкаської області вже другий рік поспіль проводить шахові змагання серед дітей та юнацтва міста Черкаси та Черкаської області до Дня Незалежності України. Про це розповідає “Молодіжний Центр” в соціальній мережі “Фейсбук”
Цього року за медалі різного ґатунку змагалися 32 юні шахісти у трьох вікових групах: до 8, до 12 та від 12 років. Турнір проходив за швейцарською системою у 5 турів, з контролем часу 25 хвилин на партію кожному учаснику.

Серед наймолодших учасників третє місце посів Пустовіт Максим, другим був Фалєєв Георгій, переможцем став Ткач Олексій. Перше місце серед дівчат до 8 років посіла Калашник Анна.

У віковій групі до 12 років третє місце виборов Шірінян Ернест, друге місце посів Магльований Нікіта, першим став Єщенко Євген. Серед дівчат до 12 років найкращою була Робота Радмила.

У турнірі старшої вікової підгрупи підсумкову таблицю очолив Осауленко В’ячеслав, друге місце виборов Рачек Владислав, третє місце посів Гриценко Богдан. Серед дівчат кращий результат показала Рачек Вероніка.
Переможці турніру були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками