Сергій Кудактін розповів, яку команду поведе до міської ради

в Новини

Уже менше ніж за два місяці відбудуться вибори до Черкаської міської ради. Місцева організація політичної партії «Європейська Солідарність» формує команду, із якою розвиватиме місто Черкаси та змінюватиме життя громади на краще. Небайдужі та прогресивні черкасці об’єднуються заради спільної мети.

Голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін ділиться особливостями формування команди в Черкасах і відзначає, що об’єднає команду, за яку за жодних умов не буде соромно. До міської ради зайдуть професіонали та достойні черкащани.

«Черкаси потребують змін»

Черкаси – це місто, в якому я живу і хочу жити в майбутньому, де щасливі мої діти і вся родина. Для мене це – Дім. Черкаси – це місце сили, культурні та гостинні. Це місто з великим економічним, промисловим та туристичним потенціалом. Усе це потрібно розвивати!

Наступні п’ять років хочу присвятити черкащанам та розвитку міста, розвитку кожного мікрорайону. Для цього напрацював ефективні рішення, нові ідеї, нові проєкти.

При цьому знаю, що без ефективної команди, дієвої підтримки та професійних рішень неможливо втілювати прогресивні та такі потрібні Черкасам зміни. Тому веду до міської ради сильну, професійну та достойну команду.

Для мене ключовим у житті та роботі є відповідальність та командність. Відповідальність за свої рішення, дії та слова. Відповідальність за команду та командний результат. В центрі уваги для мене і моєї команди завжди будуть люди. Їхні потреби, комфорт та можливості для розвитку.

Ми відкриті до енергійних та професійних, небайдужих та дієвих людей!Долучайтеся до команди «Європейської Солідарності»!

 «Сплав молодості та досвіду»

Нашій партійній організації в рідному місті Черкаси вже вдалося продемонструвати високі результати діяльності завдяки злагодженій командній роботі. Та місце свіжим силам, новим обличчям, які поділяють з нами єдині цінності, діють за тими ж принципами, завжди знайдеться. Ми будемо раді достойним людям, яким небайдужа доля міста, хто вміє стратегічно мислити та планувати на перспективу. В основі нашого принципу формування дієвої команди – сплав досвіду із його професіоналізмом і ґрунтовністю та молодості із нестандартними ідеями та запалом до дій.

«Об’єднуємо людей всіх професій і віку»

З нами йдуть рука об руку черкасці різного віку, віросповідання, професії тощо. В кожному ми бачимо насамперед особистість. Вчителі й лікарі, підприємці й управлінці, робітники й директори, мами й волонтери, військові й студенти, пенсіонери й молодь. Об’єднуємо навколо себе справжніх патріотів. Ми відкриті для кожного!

«Хабар», корупція і кримінальні справи владців мають стати минулим»

Вже немає сил спостерігати за тим безладом та беззаконням, що твориться в місті останні 5 років. Корупційним скандалам, кримінальним розбіркам у владі потрібно покласти край. Жителі не можуть бути заручниками безвідповідальних керівників, які дорвалися до владної «кишені» і вигрібають звідти все до останньої монети на власні потреби. «Відкати» й «договорняки» вже стали нормою для Черкас. Наша команда не допустить більше такого знущання над містом. Настав час змін.

«Наша мета – зробити Черкаси успішним та комфортним містом»

Ми хочемо жити в місті, яке розвивається; в якому є робочі місця та комфортні умови для навчання й дозвілля; де діють правила, яких всі дотримуються; звідки молодь не хоче виїжджати. Наша команда має бачення розвитку міста та стратегічний план змін. Нам вдасться його втілити і зробити місто Черкаси успішним та затишним для кожного.Друзі, колеги, однодумці, запрошую до моєї команди – команди змін в Черкасах. Наша мета – європейські Черкаси!

*політична інформація

Можливо Вас зацікавить

Новини
Понад 40% націнки: на Черкащині в ЗВО продавали їжу за завищеною ціною
Новини
Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» планово ремонтують електромережі
Новини
Черкаських студентів запрошують взяти участь у відборі на здобуття державних іменних стипендій