Сергій Кудактін: Такого Черкаси ще не бачили!

Сергій Кудактін: Такого Черкаси ще не бачили!
в Новини, Спорт

13-го червня в СК «Будівельник» відбудеться черговий турнір компанії «K2 Promotions». Вирізнятиметься він тим, що свої поєдинки проведуть одразу чотири спаринг-партнера Чемпіона світу у суперважкій вазі Володимира Кличка.

Напередодні заходу коментар журналістам «ВиЧЕрпно» дав партнер заходу Сергій Кудактін.

– Більшість турнірів як правило проходить в Києві, проте існує виїзний графік. І Черкаси, до речі, єдине місто не мільйонник, в якому відбувається подібний захід. Але з досвіду можу сказати, що в нашому «Будівельнику» всі бої проходять в затишній атмосфері та на найвищому рівні. І компанії, і боксерам надзвичайно комфортно в Черкасах і це, в першу чергу, завдяки шаленій підтримці глядачів, – зазначив Сергій Кудактін.

На питання, чому серед всіх українських міст організатори обрали саме Черкаси, Сергій Кудактін відповів, що причиною цьому є тривалі дружні та партнерські зв’язки з компанією «K2 Promotions» та особиста підтримка Олександра Красюка, генерального директора компанії, що також є вихідцем із Черкас.

-В цьому році в Черкасах боксуватимуть Сергій Радченко, Яго Кіладзе, Умар Саламов, Ісмаїл Сіллах – всі вони є спаринг партнерами Володимира Кличка, що допомагають світовому чемпіонові готуватися до найсерйозніших боїв. Також на ринзі з’явиться черкаський боксер Мішико Беселія, де його суперником стане Махсуд Джумаєв – колишній чемпіон Узбекистану – розповів Сергій Кудактін.

Також напередодні турніру, 8 червня в СК «Будівельник» відбудеться товариський баскетбольний матч між хедлайнерами турніру «K2 Promotions» та БК «Черкаські мавпи», що стане приємним сюрпризом для всіх спортивних вболівальників. Від імені партнерів заходу Сергій Кудактін запрошує всіх містян на вечір боксу, переконуючи, що такого Черкаси ще не бачили.