Сергій Кудактін у студії «ВиЧЕрпно» розповів із ким «ЄС» створюватиме коаліцію в ЧМР

Сергій Кудактін у студії «ВиЧЕрпно» розповів із ким «ЄС» створюватиме коаліцію в ЧМР
в Відео, Новини, Політика

Кандидат на посаду міського голови Черкас від партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін у студії “ВиЧЕрпно” розповів про те, якими бачить європейські Черкаси, кого веде у владу від партії “Європейська Солідарність” та із ким готовий створювати коаліцію.

Відповідно до результатів різних соціологій, партія «Європейська Солідарність» точно потрапляє до Черкаської міської ради. Сергій Кудактін каже, що вони розраховують на друге місце в рейтингу і вже роздумували над тим, із ким будуть створювати більшість у раді.

 «Ми будемо дивитись на програми партій, на те, що вони декларують і що хочуть зробити для міста. Звичайно, ми ніколи не створимо коаліцію з «ОПЗЖ», – запевняє Кудактін.

Він також не виключає варіант бути в опозиції:

«Якщо ми будемо бачити, що коаліція створена тими політсилами, з якими нам не по дорозі, то ми спокійно будемо в опозиції контролювати владу».

Сергій Кудактін зауважує, що незалежно від того, будуть вони в опозиції чи в коаліції, вони намагатимуться  втілювати в життя ті європейські принципи управління містом, які задекларувала партія.

Про це та інше дивіться у відео:


*політична агітація