Сергій Куліш має отримати квартиру, – голова бюджетної комісії

Сергій Куліш має отримати квартиру, – голова бюджетної комісії
в Новини, Спорт

Наразі є полярно різні думки стосовно необхідності придбання житла для олімпійського чемпіона за рахунок міського бюджету, зауважив у коментарі виданню “Вичерпно” голова бюджетної комісії Юрій Тренкін. Однак купити для нього квартиру все-таки збираються.

– Є думка міського голови, яку я теж підтримую, про те, що дійсно необхідно це питання винести на розгляд депутатів і прийняти позитивне рішення стосовно матеріальної підтримки цього спортсмена у вигляді житла, – розповів  Юрій Васильович. – Виходячи з реалій черкаського ринку нерухомості, однокімнатна квартира в новобудові коштує близько 20 тисяч доларів, що в еквіваленті становить півмільйона гривень.

Депутат вважає, що для двохмільярдного бюджету і 300-тисячного міста – це посильні витрати. Перш за все, таким чином влада дасть молодим спортсменам, підростаючому поколінню ще один додатковий стимул.

Тренувальна база теж буде покращена. Вже, зокрема, були розмови з представниками обласної влади щодо виділення з обласного бюджету коштів на інвентар та покращення умов для тренувань.

– На мою думку, тут потрібен комплексний підхід міської, обласної влади, олімпійського комітету та Міністерства, яке представляє Сергій Куліш, – каже Юрій Тренкін. – Треба, щоб кожен на себе взяв певну частину зобов’язань,  аби створити дійсно комфортні умови для цього визначного черкаського спортсмена. Це і умови проживання, і умови тренування. Щоб людина не думала про якусь матеріальну складову, а зосередилась на спорті та представленні нашого міста у світі.

Однак перед тим, як Сергій Куліш отримає квартиру, необхідно пройти довгий юридичний шлях від подання міського голови до розгляду і обговорення цього питання бюджетною комісією та винесенням його на розгляд депутатів.

Юрій Тренкін запевняє, що, як голова бюджетної комісії, докладе всіх зусиль, аби питання вирішилося позитивно і потрапило на розгляд на найближчій сесії. Багато чого, за його словами, залежить і від настрою депутатів…

Читайте також: Сергія Куліша нагородять пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня