Сервісом «Пульс» протягом п’яти місяців скористались 9 черкасців

Сервісом «Пульс» протягом п’яти місяців скористались 9 черкасців
в Новини

Інтерактивний сервіс “Пульс” було запроваджено ДФС України як такий, що дає змогу платнику повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників будь-якого територіального органу відомства.

– За січень – травень 2015 року на номер сервісу надійшло 9 звернень від жителів м. Черкаси, з яких 2 стосувались проблемних питань під час відправлення електронної звітності, 6 – роботи ДПІ у м. Черкасах, 1 – роботи Центру обслуговування платників, – повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.  

Громадяни отримують відповіді на поставлені питання протягом 1-3 днів, в окремих випадках цей термін може бути продовжено до 15 днів.

– Всі звернення, надіслані черкасцями до сервісу “Пульс”, були розглянуті своєчасно, а кожен із заявників отримав інформацію про результати опрацювання його звернення, – наголосив Дмитро Таран.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що поскаржитись на неправомірні дії або бездіяльність працівників територіальних органів ДФС України, оперативно вирішити суперечливі запитання, які виникають у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю та митного оформлення можна цілодобово за телефоном (044) 284-00-07.

ДПІ у м. Черкасах