Сесія обласної ради закінчилася взаємними подяками

Сесія обласної ради закінчилася взаємними подяками
в Новини, Суспільство

Фото з особистої сторінки Валентини Коваленко у “Фейсбуці”

На 43 сесії обласної ради, яка була останньою для цієї каденції депутатського корпусу, було розглянуто 14 питань, які не встигли розглянути на минулому засіданні. До слова, вона розпочалася із запізненням, оскільки потрібний кворум ніяк не могли зібрати.

Після того, як до зали прийшло 55 депутатів, все ж таки вдалося, хоч і не без проблем проголосувати потрібні питання порядку денного.

Перед тим як завершити сесію, голова обласної ради Валентина Коваленко подякувала всім за плідну роботу та коротко підсумувала, чого вдалося досягти за півтора року.

– Якщо за попередньої каденції дозволяли собі навіть не пускати до зали депутатів обласної ради. То ми надавали можливість виступити всім. Ми з вами в цьому залі поклали край корупції за ці півтора року. І на першій же сесії ми поставили на голосуванні ті питання, які свідомо не голосувалися до цього, – звернулася до присутніх на засіданні депутатів Валентина Михайлівна. – І запровадження відео трансляції дозволило стати більш відкритими до народу.

А депутатам, які хочуть знову пройти до обласної ради Валентина Коваленко побажала стати ще відповідальнішими перед людьми.

Подякувала голова облради і Юрію Ткаченку, відзначивши, що на її думку їхня спільна робота була «активною і толерантною». Та додала, що вона, як єдина жінка-голова облради в країні, та її заступниця Наталія Кравцова довели, що жінка може гідно вистояти у такий складний для держави час.

Та на цьому взаємні подяки не закінчилися. Слово взяв і очільник області.

– Я теж хотів подякувати, шановні депутати, шановна Валентино Михайлівно, за ту працю в непростий час, коли перед нами постав бюджетний виклик, який ми разом подолали, соціальний виклик, коли ми допомагали нашим військовим, створювали батальйон територіальної оборони, коли ми шукали шляхи скорочення споживання газу, розпочали впровадження адміністративно-територіальної реформи. Тут ми показали, що ми можемо об’єднатися.

Безумовно, попереду ще багато роботи, але те, що в такий непростий час ми змогли ці виклики витримати – говорить про те, що ми працюємо на благо черкащан, – підсумував Юрій Ткаченко.

Не обійшлося і без подяк громадян. Володимир Гончаренко від імені людей, ошуканих кредитними спілками, з трибуни обласної ради відзначив, що завдяки тому, що облрада підтримала їхнє звернення до Верховної Ради у них з’явилася надія, що справа зрушить з «мертвої точки».