Сфера ІТ-технологій у Черкасах виходить на новий рівень

в Новини, Освіта і наука

Громадська спілка  «Черкаси ІТ кластер» популяризуватиме у Черкасах сферу ІТ-технологій, щоб наше місто у цій галузі впродовж декількох років стало передовим в Україні.

Про це під час прес-конференції повідомив голова правління ГС «Черкаси ІТ кластер», адвокат Микола Кудрявцев, який впродовж декількох років співпрацює як юрист із представниками ІТ-спілки.

– Спілка «Черкаси ІТ кластер» вже зареєстрована минулого тижня, її утворили декілька ІТ-компаній і на цей день ще продовжується процес приєднання до нас ще декількох компаній. На сьогодні ми ставимо перед собою декілька пріоритетних завдань. По-перше, це налагодження діалогу  із владою та суспільсвом. Так як ця галузь дуже стрімко розвивається в світі, ми хочемо донести до людей, які перспективи відкриваються у цій сфері. Ми вважаємо, що в України, і безпосердньо у Черкас, є непогані шанси стати одним із провідних міст в галузі ІТ-спільноти. Другий напрямок – це обєднання зусиль задля створення власних цікавих проектів, наприклад освітніх проектів, проектів співпраці із владою, – зазначив Микола Кудрявцев.

Віктор Євпак, директор компанії «Creative» зауважив, що за підрахунками, через 5 років в Європі не вистачатиме 800 тисяч програмістів.

– Наша ціль, щоб усі ці програмісти були українцями. Тому цьому можна і треба навчатися. Якщо є бажання, то люди навіть без спеціальної освіти можуть стати спеціалістами ІТ-технологій. А ми, в свою чергу, будемо у цьому допомагати, – сказав Віктор Євпак.

 Організатори  Громадської спілки  «Черкаси ІТ кластер» повідомили, що активно працюють над співпрацею із місцевою владою і вже є певні домовленості із Черкаською ОДА, мерією та податковою.

001