Шабунін: Тимошенко та Медведчук заблокували судову реформу

в Новини

«Солодка парочка Тимошенко/Медведчук заблокували судову реформу: їх депутати внесли до ВРУ блокуючі постанови», — повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін .

Втім, актикорупціонер написав, що хоче «подякувати їм за це».

«Бо в найгіршому розкладі блокування це лише на 1,5 місяці, а різати їх рейтинг за це ми будемо постійно. Наголошу, різати рейтинг саме Юлії Тимошенко і всій «Батьківщини», а не Сергію Власенку, чиїми руками внесено блокуючу постанову. З ОПЗЖ — аналогічно», — написав Віталій Шабунін.

Він наголосив, що між старими елітами не має жодної різниці, бо це — різні електоральні обгортки тої самої субстанції. Віталій Шабунін заявив:

«Нагадую, Медвечук заводить гроші з Росії через афільований з Тимошенко банк. (Як стверджують «Наші гроші» мова йде про «Укрбудінвестбанк», — РЕД). А у Власенка в тому банку рахунки».

Віталій Шабунін висловив впевненість, що «Слуги Народу» не подарують старим елітам навіть такої маленької перемоги і вже найближчим часом грохнуть блокуючі постанови. Тим не менше, антикорупціонер пообіцяв у понеділок запустити таргетовану рекламу про Тимошенко і ОПЗЖ.

*політична інформація

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)
Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі