Шановні водії! Будьте уважними на дорогах, адже у дітей починаються канікули

Шановні водії! Будьте уважними на дорогах, адже у дітей починаються канікули
в Новини

Відсьогодні в школах розпочинаються осінні канікули. Як свідчить статистика, під час канікул значно збільшується ризик травмування дітей на дорозі внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Осінні канікули триватимуть з 26 жовтня по 1 листопада, а це означає, що на вулицях міст і сіл стане більше дітей. Граючись, юні учасники дорожнього руху нерідко забувають про обережність, тож ДАІ Черкащини нагадує водіям: під час канікул будьте особливо уважними!

Враховуючи те, що рух транспорту ускладнюється зміною погодних умов: дощ, туман, перші заморозки, як наслідок – мокре, слизьке покриття проїзної частини, просимо водіїв бути особливо уважними при керуванні транспортними засобами та дотримуватись Правил дорожнього руху та безпеки перевезення дітей в автомобілях. Дуже часто саме батьки нехтують елементарними правилами безпеки для маленьких пасажирів: перевозять малечу на передньому сидінні авто, що категорично заборонено правилами, забувають пристебнути дитину ременем безпеки, не кажучи вже про встановлення спеціального дитячого автокрісла.

Державтоінспекція просить водіїв бути особливо обережними під час руху поблизу ігрових майданчиків і місць відпочинку (парки, сквери, стадіони тощо), а також при появі поблизу проїзної частини маленьких пішоходів. Адже, поведінку дитини важко передбачити, вона може несподівано вибігти на дорогу. У дворах рухайтеся з мінімальною швидкістю, будьте дуже уважні при здійсненні маневрів на внутрішньодворових територіях при проїзді пішохідних переходів. Пам’ятайте, що діти дуже рухливі і імпульсивні, багато з них не вміють передбачати небезпеку і правильно оцінювати дорожню ситуацію.

Інформує ДАІ Черкаської області.