Шершні продовжують тероризувати черкащан

Шершні продовжують тероризувати черкащан
в Новини

У селі Геронимівка Черкаського району жінку, що мешкає з двома неповнолітніми дітьми, вночі 31 серпня укусив шершень, з гнізда, яке комахи влаштували у бетонній плиті її балкону. Про це повідомив речник начальника Управління ДСНС у Черкаській обалсті Костянтин Проценко.

Через сильну алергічну реакцію жінка була вимушена звернутися за терміновою медичною допомогою за телефоном «103». Згодом, після надання невідкладної медичної допомоги, каретою «швидкої» потерпілу було доставлено до 3-ї лікарні у Черкаси, де жінці було проведено додаткову протиалергічну терапію.

Вранці наступного дня, враховуючи покращення її медичного стану, жінці дозволили повернутися додому. У квартирі вона знову побачила чисельних шершнів, що фактично окупували її балкон. Після того як сільський голова відмовив переляканій жінці у допомозі, вона вимушено звернулася до рятувальної служби.

Попри те, що санітарна обробка приміщень та боротьба із комахами не входить до компетенції рятувальної служби, фахівці ДСНС виїхали за адресою потерпілої. Впродовж години, одягнувши захисне спорядження, рятувальники за допомогою інсектицидних препаратів та монтажної піни ліквідували гніздо агресивних комах.

Нагадаємо, у Балаклеї чоловік помер від укусів шершнів, не доїхавши до найближчої амбулаторії.