Ще двох п’яних водіїв зупинили правоохоронці на вихідніх

Ще двох п’яних водіїв зупинили правоохоронці на вихідніх
в Новини

Вихідними на провулку Пугачова, патрульні зупинили автомобіль “ВАЗ” для перевірки. Про це повідомили в патрульній поліції Черкаської області.

Спілкуючись із керманичем автівки “ВАЗ”, інспектори виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, на що останній відмовився.

Перевіривши документи у водія, інспектори встановили, що водій вже обмежений у праві керування. Також керманич не мав із собою реєстраційних документів на автівку та поліса обов‘язкового страхування наземних транспортних засобів.

На 41-річого водія автомобіля “ВАЗ” інспектори склали такі адміністративні матеріали:

  • протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння);
  • постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування особою, яка не має при собі обов’язкового поліса страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів);
  • протокол за ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортним засобом) КУпАП.

Інший випадок стався на проспекті Хіміків. Інспектори зупинили автомобіль “Audi A6” для перевірки.

Спілкуючись із керманичем автівки “Audi” інспектори виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, на що керманич погодився. Результат — 1,64 проміле.

На водія автомобіля “Audi” патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) КУпАП.

Загалом за вихідні 6 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.