Релігійна громада Святотроїцького собору в селі Іркліїв більше не підпорядковується МП.
Про це повідомила на фейсбук-сторінці черкащанка Ліна Найда.
За словами жінки, Святотроїцький собор в с.Ірклієві тепер належить вірянам Православної Церкви України.
«Ми повинні викорінити все що зв’язано з московією! Ми маємо право молитись українською мовою!», – зазначила у повідомленні черкащанка.
Читайте також: Перша громада УПЦ МП у Черкасах перейшла до ПЦУ (ФОТО, ВІДЕО)