Понад десять талановитих черкасців отримають спортивні стипендії

Понад десять талановитих черкасців отримають спортивні стипендії
в Новини

Вчора, 22 грудня, конкурсна комісія сформували список спортсменів та їх тренерів, які в 2023 році будуть отримувати стипендію з єдиноборств. Всього будуть отримувати грошові заохочення 11 спортсменів та три тренери.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Стипендіатами серед спортсменів стали: Гончар Мирослав, Кофан Максим, Гранівецький Віктор, Павленко Дмитро, Піскун Вероніка, Піднебесний Валерій, Осіян Іван, Пустовіт Нікіта, Сингаївський Юрій, Яковенко Ренат, Стоколяс Ігор.

Тренери: Тутик Сергій, Миколаєнко Влад, Примаченко Сергій.

“У нашому місті багато талановитих спортсменів та тренерів, які витрачають весь свій фізичний і моральний ресурс для підготовки майбутніх чемпіонів. Переконана, що всі стипендії, які виплачуються нашим спортсменам, – це дійсно хороший стимул для наполегливої роботи над собою, хороша мотивація для підкорення ще більше рингів і в Україні, і за кордоном. Наші спортсмени – це дійсно гідна промоція міста Черкаси. А вже наше завдання, як влади, всіляко їм допомагати та підтримувати”, – відзначила куратора спортивної галузі Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, що стимулювання спортсменів та заохочення їх до нових звершень у вигляді стипендій департаменту освіти та гуманітарної політики з єдиноборств розпочались з 2019 та затверджені рішення Черкаської міської ради від 24.01.2019 № 2-3905 «Про затвердження міської Програми розвитку єдиноборств у м. Черкаси на 2019 – 2023 роки».

Читайте також: Двоє талановитих черкасців отримуватимуть стипендію обласної ради