Що таке 0% субсидії, і чому це краще, ніж нічого?

в Новини

Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна відповідає на запитання мешканців «Що таке 0% субсидія?».

Низка мешканців наразі отримали 0% субсидії, але це краще, ніж нічого, – стверджує Катерина Марківна. – Якщо Вам призначають 0% субсидії, то це означає, що поки опалювальний період не почався, дохід Вашої родини дозволяє оплачувати комуналку у повній мірі самостійно. Коли ж батареї ввімкнуть, прийдуть і нові платіжки, а отже, витрати зростуть, і субсидія Вам вже буде нарахована. Дуже добре, що такі громадяни звертаються до управлінь соцзахисту зараз. Адже з початком опалювального сезону, коли доведеться платити за тепло, ми очікуємо новий наплив.

За консультаціями та більш детальною інформацією з зазначеного вище  питання пропонуємо Вам звернутися до управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, каб. 116, тел. 37 26 12, 37 23 52, або до управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, каб.122, тел. 36 05 63, 54 22 01.

Сайт Черкаської міської ради