Що таке криптовалютна біржа і як вибрати платформу для роботи

Що таке криптовалютна біржа і як вибрати платформу для роботи
в Новини

Заробіток з допомогою криптобіржі – порівняно нове явище. Але за своєю структурою  біржа криптовалют дуже схожа на звичні для всіх валютні та товарні. Головна відмінність полягає виключно в предметі торгів. У цьому випадку їм виступає криптовалюта – цифрові гроші, з якими можна виконувати низку операцій з метою отримання прибутку.

Навіщо потрібна криптобіржа?

Саме такі торгові платформи є стрижнем криптосфери. На сьогодні вони вважаються одними з найпопулярніших майданчиків для купівлі та продажу криптоактивів. Якщо ви робите свої перші кроки у криптовалютному світі, то саме біржа стане чудовим стартом. Серед відомих, надійних та затребуваних сервісів варто відзначити WhiteBIT, Binance, Coinbase та ін.

Важливо розуміти, що функціонал криптобірж ширший, ніж просто купівля та продаж крипти. Платформи також часто використовуються як місце зберігання для куплених цифрових монет та для здійснення обмінних операцій однієї криптовалюти на іншу.

Як вибрати криптобіржу для трейдингу

Початківцям буває важко зорієнтуватися серед усього різноманіття сервісів. Тому при виборі рекомендується враховувати такі критерії:

  • Добовий обсяг торгівлі. Саме високі обороти свідчать про популярність ресурсу. Чим вищий показник, тим більші ваші шанси на заробіток.
  • Введення та виведення коштів. Важливо заздалегідь вивчити умови, швидкість та різноманітність валют, у яких виконується зарахування та виведення грошей. Також зверніть увагу на платіжні системи, з якими працює конкретний майданчик.
  • Криптовалютні пари. Це дозволить купити криптовалюту, на яку зараз може бути невеликий попит. Але для користувачів-початківців найголовніше – наявність затребуваних і ліквідних монет.
  • Верифікація. Залежно від сервісу може бути потрібне підтвердження особистості або робота може здійснюватися анонімно. Крім того, потрібно дізнатися обмеження щодо добового обороту для неверифікованих користувачів.
  • Продуманий інтерфейс. Чим він простіший і зрозуміліший – тим краще для вас. В іншому випадку у відповідальний момент можна не розібратися у всіх моментах і втратити інвестиції.

Важливим показником є ​​інструменти, які пропонує біржа криптовалют. Наявність спеціальних метрик дозволить відстежувати ситуацію, що склалася на ринку, баланс попиту та пропозиції, аналізувати перспективи покупок і продажів.

*новини компанії