Що таке телескопічний кийок і як його використовувати?*

Що таке телескопічний кийок і як його використовувати?*
в Новини

Серед інших товарів на ринку, які використовують для самооборони, особливою популярністю користується телескопічний кийок. Компактний і на вигляд такий, що не несе небезпеки, він може стати грізним знаряддям у руках і врятувати від нападників. Головне — знати, як підібрати палицю. До речі, це можна зробити в інтернет-магазині One-Click. 

Конструктивні особливості складаного кийка

Незалежно від виробника, пристрій залишається ідентичним — кілька циліндрів, що складаються між собою. Але при різкому русі рукою або після натискання на кнопку вони блискавично висуваються й утворюють міцний і тугий прут з високою еластичністю. Не варто хвилюватися, що вони можуть розпастися з часом, конструкція утримується за допомогою надійних фіксаторів. 

Залежно від форми виготовлення виділяють:

  • моделі з додаванням пластику — використовується часткове гумове покриття з внутрішньої частини, як ударна частина використовується наконечник, може використовуватися сталевий набалдашник;
  • повністю гумовий кийок — повне і рівномірне пластикове покриття забезпечує сильну ударну силу не тільки наконечником, а й будь-якою частиною палиці. 

Використання подібного знаряддя допускається для всіх повнолітніх жителів країни. Але щоб домогтися максимальної ефективності під час використання, необхідно розуміти деякі правила.

Як краще застосовувати телескопічний кийок?

Попри те, що в складеному вигляді палиця практично не займає місця, в розкладеному стані їй необхідно багато місця для широкого розмаху. В іншому разі нанесений удар не буде нести необхідної ефективності. Противник, якщо встигне прийти до тями від появи самої палиці, просто встигне перегрупуватися під час другого удару. 

Не менш важливим є і місце самого поштовху. Найкраще обирати відкриті ділянки тіла з великою кількістю нервових закінчень, наприклад, шию або руки. Рекомендується також завдавати удари по ногах або в торс. І найголовніше — максимальна сила розташовується в набалдашнику: що ближче до держака, то менше ефективності від удару, навіть за максимального зусилля.

*рекламний матеріал