Щодня в області виявляють більше сотні інфікованих на Covid-19

в Новини

В Україні і на Черкащині зокрема загострюється епідеміологічна ситуація з приводу коронавірусної хвороби. Останні три дні в області виявляють більше сотні інфікованих щодня. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Наразі в регіоні на лікуванні перебуває 1300 осіб, на стаціонарному лікуванні – 140. На апаратах ШВЛ – 10 осіб.

Завантаженість ліжок становить 10,9%. В області діє 8 закладів для надання допомоги хворим на COVID-19. Розгорнули 1356 ліжок.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236 щодо посилення карантинних заходів. Зазначена постанова набуває чинності 20 вересня 2021 року.

У разі введення «жовтого» рівня карантинної зони всі заклади освіти працюватимуть лише за умови наявності в закладі не менше 80% працівників «жовтого» та «зеленого» ковід-сертифіката. В іншому випадку заклад не працюватиме. При наявності «червоної» зони 100% працівників освіти мають бути вакциновані.

Також діятимуть два види сертифіката: «жовтий», який свідчить про першу дозу вакцинації, і «зелений» – про завершення вакцинації. Сертифікат можна завантажити в додатку ДІЯ.

Єдиним способом подолання коронавірусної хвороби є вакцинація, каже заступниця голови.

«Коронавірусна хвороба поширюється і ми маємо вживати заходів щодо її зупинення. Працює 32 центри вакцинації та 98 пунктів щеплень. 25 мобільних бригад виїжджають у заклади освіти, на підприємства вакцинувати колективи. У нас наявні вакцини в достатній кількості. Тому приходьте в зручний для вас центр вакцинації та отримуйте свою дозу вакцини. Захищаймо себе, своїх рідних і разом з вами формуймо колективний імунітет. Щоб ми могли вільно спілкуватися, пересуватися й відвідувати будь-які масові заходи», – сказала Лариса Кошова.

Наразі в області наявні такі види вакцин: CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer. Проведено майже 400 тисяч щеплень. Завершили вакцинацію 181 тисяча жителів області.

Продовжують працювати 98 пунктів щеплень, 25 мобільних бригад  та 32 центри вакцинації. Минулого тижня відкрили ще один центр вакцинації у ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області