
Завтра на Черкащині змінять графіки погодинних відключень

У Смілі затримали чоловіка, який погрожував підірвати поштове відділення

У черкаському онкодиспансері скоро завершать реконструкцію бункерів для лінійних прискорювачів

Відеозапис або присутність двох свідків: п’яних водії за кермом оглядатимуть за новими правилами

Для потреб фронту черкаські судді передали ЗСУ дві автівки

В Україні змінили прожитковий мінімум

Черкащанин відшкодував збитки, завдані під час незаконної вирубки дерев

Черкаські благодійники передали захисникам на передову одяг на реанімобіль (ФОТО)

Незаконно отримала 200 тис гривень соцдопомоги: на Уманщині судитимуть шахрайку

Чотири танки та 840 осіб за добу: втрати рашистів на фронті – зростають

У Черкасиобленерго змінився графік прийому споживачів

“Жовтий” рівень небезпеки: на дорогах в області утримається ожеледиця

У Черкасах уже видали близько 2500 карток містянина

Оформлений ID-паспорт можна отримати в будь-якому підрозділі Міграційної служби
- Новини
- Завтра на Черкащині змінять графіки погодинних відключень
Східноєвропейський університет відсвяткував День Європи
16 травня колектив Східноєвропейського університету долучився до урочистостей із нагоди святкування Дня Європи. Традиційно у цей день на площі ТРЦ «Хрещатик-Сіті» було облаштоване наметове містечко, де учасники заходу організували для відвідувачів справжнє свято з конкурсами, подарунками, смачними гостинцями та концертною програмою.
Студенти кафедри туризму, готельно-ресторанної справи влаштували черкащанам гастрономічний тур солодощами Європи. Жителі міста відгадували країну за прапором, після чого їх пригощали смачною випічкою. Усі охочі мали змогу скуштувати традиційне британське печиво, грецьку спричу, польські колачки, французькі круасани, італійське біскотті, швейцарські меренги.
У гастрономічному турі Україна була представлена короваєм, який є уособленням благополуччя і миру на землі. Коровай урочисто розрізала ректор університету Любов Олександрівна Шпак, а студенти частували шматочками всіх бажаючих.
Також слухачі Школи краси та мистецтв Східноєвропейського університету взяли участь у майстер-класі вечірніх зачісок «Випускник – 2015», в якому представили глядачам свою перукарську майстерність за допомогою екстравагантних і романтичних образів.
Студенти як молоді дослідники європейської інтеграції щороку з задоволенням долучаються до участі в днях Європи. Для них це чудова можливість дізнатися більше про Європейський Союз та його відносини з Україною, а також познайомитися з традиціями європейських країн.
Цьогорічне відзначення Дня Європи в Черкасах вкотре дає змогу підтвердити, що українці – європейська нація. Ми шануємо наші спільні з країнами Євросоюзу цінності, історію, культуру і найголовніше – спільне майбутнє.
Прес-служба Східноєвропейського університету
