Східноєвропейський університет приєднався до відзначення Дня єднання (ФОТО)

Східноєвропейський університет приєднався до відзначення Дня єднання (ФОТО)
в Новини

День єдності з’явився в нашому календарі на самому піку напруження й воєнно-апокаліптичних настроїв. Вчасність звернення Президента України до нації проявити своїми діями  відданість національній символіці,  знайшла голосний відгук.

Так, о 10 ранку Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова та Фаховий коледж СУРА, як і всі заклади і організації України, підняли Державний Прапор під звуки Державного Гімну України.

«У ці хвилини я відчуваю гордість, хвилювання. Це дуже емоційна мить, – говорить Розанна Пилипенко, старший інспектор студентського відділу кадрів, –  я дуже сподіваюсь, що страшна ситуація з військовим протистоянням владнається дипломатичними методами. Весь світ працює над цим».

Декан факультету права і гуманітаристики Олександр Лисенко стверджує:

«Нам необхідні заходи національної єдності. Це правильний шлях. Зараз, як ніколи, треба говорити українською про українське, вшановувати наші державні символи, доводити всім, що ми пишаємося нашою державою, незалежністю, віримо в нашу демократію. Ми прагнули і виборювали їх протягом багатьох століть. Ми їх варті і не збираємося втрачати!»

За інформацією пресслужби СУРА