Школярка вкоротила собі віку через нерозділене кохання

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Школярка, яка вчора вчинила самогубство, зробила це через нерозділене кохання. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» повідомив очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Також, за інформацією нашого видання, вона залишила передсмертну записку.

«Дівчинка через нерозділене кохання позбавила себе життя. До цього два хлопчики також закінчили життя самогубством. Мене, як небайдужої людини, як освітянина, як директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, дуже турбує така жахлива ситуація», — зазначив у дописі Волошин.

Також Ігор Волошин запропонував такі шляхи вірішення проблеми:

 1. За ініціативи міського голови Анатолій Бондаренко створити міську гарячу лінію для дітей та батьків, де будуть задіяні спеціалісти департаменту освіти та гуманітарної політики, департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, департаменту соціальної політики, служби у справах дітей, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.
 2. Розробити нову дієву міську програму співпраці із правоохоронними органами щодо попередження можливих самогубств.
 3. Активізувати Програму тренінгів/навчань вчителів/соцпедагогів/класних керівників для виявлення дітей, яких можна віднести до групи ризику.
 4. Запровадити дієві уроки для дітей щодо роз’яснення з попередження самогубств.
 5. Активізувати роботу гуртків позашкільної освіти та закладів культури, спортивних гуртків та секцій тощо. Задіяні поза школою діти, менше приділятмуть увагу всіляким «дурощам».
 6. Розробити соціальну рекламу здорового способу життя, критику самогубств, пропаганду любові до життя.
 7. Запровадити та акцентувати увагу на курсах морально-духовного спрямування. Зокрема, мова йде і про непідтриманий більшістю депутатів Черкаської міської ради курс «Основи сім’ї».
 8. Започаткувати співпрацю із Духовною радою Черкащини.
 9. Пожвавити роботу міжфракційного об’єднання депутатів-християн у частині роботи над моральними, духовними, соціальними, освітніми та виховними проєктами.

Нагадаємо,  пішла з життя учениця 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи №2. Дівчина вчинила самогубство через повішання.

Зазначимо, за останній час це не перший випадок смерті школярів. 27 травня повісився учень 9-го класу цієї ж школи №2. А також 19 квітня учень 9 класу під час тренування з кульової стрільби отримав поранення в той час, коли тренер-викладач вийшов з приміщення тиру. Хлопець місяць перебував у Черкаській обласній дитячій лікарні. Йому зробили операцію, кулю вдалося дістати з голови. 19 травня хлопець Артем помер.

Пропонуємо гарячі лінії, за якими як діти, так і дорослі можуть отримати психологічну підтримку:

 • 0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних); 11-61-11 (безкоштовно з мобільних) – Національна дитяча гаряча лінія;
 • 15-47– безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства;
 • 116-123 – безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства.
KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців