Штат департаменту архітектури розширять на понад 20 осіб, – Савін

Штат департаменту архітектури розширять на понад 20 осіб, – Савін
в Новини

Департамент архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради невдовзі планують розширити на понад 20 штатних одиниць. Цю інформацію в студії “Вичерпно” підтвердив очільник цього департаменту Артур Савін. 

Читайте також: Чотирьохрічна справа Артура Савіна: чиновник наполягає на своїй невинуватості

Зміна структури пов’язана, насамперед, із передачею до місцевого самоврядування деяких повноважень держави.

“Одна із функцій, яку нам передали – контроль за використанням земель на території міста. Для цього ми створимо відокремлений структурний підрозділ. Окрім цього, ми контролюватимемо збереження культурної спадщини на території міста. За дорученням міського голови саме на базі нашого департаменту створять окремий підрозділ, який нарешті розробить опорний архітектурний план. Станом на сьогодні положення про архітектурні пам’ятки є дещо “розмитими”, ми ж повинні їх чітко визначити та закріпити!”, – наголосив Савін.

За словами очільника Департаменту, з кожним роком все більше регламентованими стають і будівельні роботи. А управління будівництва налічує лише 9 штатних одиниць, в інших містах – їх вдвічі більше. Тому до складу цього управління пропонують додати ще двох працівників.

Першу частину ефіру із Артуром Савіним можна переглянути тут: