Штормовий вітер, злива та холод: цього тижня на Черкащині утримається негода

Штормовий вітер, злива та холод: цього тижня на Черкащині утримається негода
в Новини

Температурні значення та погодні умови наступного відповідатимуть середині жовтня та будуть близькими до початку опалювального сезону. Про це повідомив очільнік Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За дві останні доби випало 11-34 мм дощу, або 20-60% місячної норми. А на метеостанціях Звенигородка, Золотоноша та Чигирин за 5-9 годин випало 17-24 мм, що відповідає критерію небезпечного метеорологічного явища І рівня небезпечності (НМЯ І). Всього з початку вересня у Каневі, Звенигородці та Золотоноші вже випало 76-86 мм або 140-160% місячної норми, на решті території 54-68 мм, що відповідає місячній нормі.

Ввечері 18 вересня, коли Черкащина опинилася у тиловій, холодній частині циклону, вітер посилився до небезпечних значень 16-19 м/с, а у Черкасах зареєстровано 22 м/с. Вітер швидкістю 15-24 м/с є небезпечним метеорологічним явищем І рівня небезпечності (НМЯ І).

Читайте також: Унаслідок падіння дерев на Черкащині постраждали три особи

За прогнозом на новому робочому тижні утримається дощова та прохолодна погода. Температури повітря вночі 3-8°, вдень 9-14°, середньодобові температури повітря 9°, що на 3-4° нижче кліматичної норми.