Сільські голови Уманщини залучають переселенців до громадських робіт

в Новини

Уманьщина не стоїть осторонь у допомозі вимушеним переселенцям із зони бойових дій на сході країни. До районного центру зайнятості у пошуку роботи звернулось 22 особи з них 9 – працевлаштовані, 2  безробітних направлені на професійне навчання.

В умовах обмеженої пропозиції вакантних посад, особливо у сільській місцевості, організація тимчасової зайнятості має першочергове значення. Сільські та селищний голова з розумінням прийняли пропозицію центру зайнятості щодо залучення  вимушено переселених осіб до громадських робіт у місцях їх тимчасового проживання. 46 органів місцевого самоврядування виділили кошти для проведення таких робіт у 2015 р. в сумі 532 тисячі гривень. Були укладені договори з Ладижинською, Черповодівською, Паланською,Дубівською, Оксанинською сільськими та Бабанською селищною радами за якими отримали тимчасову роботу та заробіток 14 безробітних, які виконували різноманітні роботи на території сільських рад.

Фахівцями центру зайнятості зайнятості продовжується розпочата робота, розширюється коло організаторів робіт – сільських рад  з благоустрою населених пунктів, ремонту об’єктів соціальної сфери.