«Слава ЗСУ!»: на День міста в Черкасах погасили благодійну марку

«Слава ЗСУ!»: на День міста в Черкасах погасили благодійну марку
в Новини

17 вересня відзначають 736 річниця з Дня заснування міста Черкас. Через військову агресію рф проти України святкових заходів у Черкасах не запланували. Натомість відбулася церемонія спецпогашення благодійної марки.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Міський голова Анатолій Бондаренко і керівник Черкаської філії АТ «Укрпошта» Олександр Марченко урочисто погасили благодійну марку «Слава ЗСУ!». На ній зображено мурал із військовим, який намальований на ТРЦ «Любава». Над стінописом працювала творча група «Kailas-V» під керівництвом переселенки з Харкова Яни Волк.

Марка була випущена накладом 500 екземплярів. Комплект із марки, конверта та листівки можна буде придбати на стадіоні МСК «Дніпро».

Кошти, отримані від продажу цієї власної марки спрямують на створення спортивно-соціального та психологічного реабілітаційного центру для ветеранів війни. Планується, що у центрі ветерани зможуть проходити спортивну і психологічну реабілітацію, готуватися до різноманітних змагань та ігор ветеранів.

Нагадаємо, збирати кошти на цей благодійний проєкт почали під час товариського футбольного матчу за участі представників міської влади та черкаського бізнесу.