Службова недбалість у 1,8 мільйонів: колишньому посадовцю ОДА оголосили підозру

Службова недбалість у 1,8 мільйонів: колишньому посадовцю ОДА оголосили підозру
в Новини

Повідомлено про підозру колишньому інженеру технічного закладу одного з департаментів Черкаської обласної державної адміністрації за фактом вчинення службової недбалості, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України). Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, підозрюваний під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи в Черкасах допустив відхилення від проектної документації та застосування матеріалів, які не передбачені проектом. Це призвело до неможливості подальшої добудови й використання спортивних залів за їх цільовим призначенням без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого бюджету завдано збитків на загальну суму більш ніж 1,8 мільйонів гривень.