Смертність від штаму “Дельта” на Черкащині збільшилася, – Людмила Кравченко в студії “Вичерпно”

Смертність від штаму “Дельта” на Черкащині збільшилася, – Людмила Кравченко в студії “Вичерпно”
в Відео, Новини

Нині Україною шириться небезпечний штам “Дельта”, який характеризується важчим перебігом хвороби, більшою кількістю госпіталізацій та смертей. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року, сьогодні смертність від штаму “Дельта” стала набагато більшою.

Про це у в студії “Вичерпно” розповіла директорка Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Людмила Кравченко.

“Це свідчить про те, що вірус сильний, агресивний, має важкі ускладнення. Якщо раніше гостру коронавірусну хворобу лікували амбулаторно від 10 до 14 днів, то зараз лікування триває до місяця. Потім на хворого чекає довготривала реабілітація”, – сказала Кравченко.

Читайте також: На Черкащині виявили 548 випадків коронавірусу за добу

Категорія осіб, які хворіють на ковід, значно помолодшала, адже нові випадки почати частіше реєструвати і серед дітей. Станом на сьогодні, в медзакладах Черкащини перебуває 15 дітей.

Зазначимо, що регіон нині перебуває в “червоній” карантинній зоні. Проте ситуація починає стабілізуватись, адже станом на 26 листопада не відповідає нормі лише коефіцієнт виявлення випадків інфікування (22,1% при нормі ≤20%).

Детальніше про це дивіться в нашому відео: