Смілянські хортингісти – срібні призери чемпіонату світу

Смілянські хортингісти – срібні призери чемпіонату світу
в Новини
У місті Кендзежин-Козле, Польща з 25 по 27 вересня проходив перший Чемпіонат Світу з хортингу. Збірну команду України представляли двоє смілян, спортсменів Смілянського міського осередку Української Федерації Хортингу бійцівського клубу «Легіон». Про це повідомляє Черкаський Спорт.
Селюжицький Антон – майстер спорту України з хортингу, багаторазовий переможець і призер турнірів з хортингу та змішаних єдиноборств і Хорунжий Максим – кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Кубку та Чемпіонату України.
Хлопці потрапили до складу збірної команди України за свої вдалі виступи на всеукраїнських змагання і підтвердили, що не дарма їм випала честь представляти честь країни. Селюжицький Антон виступав серед чоловіків 18-35 років у ваговій категорії до 75 кг, за один вечір провівши три поєдинки, два із яких завершив достроково нокаутами, перемігши представника Словакії та ще одного титулованого українця, майстра спорту міжнародного класу, дістався фіналу чемпіонату світу, де з мінімальною перевагою поступився представнику Румунії (тоді, як румунський спортсмен провів на один поєдинок менше і мав більше часу на відновлення).

2

Хорунжому Максиму не знайшлося противників серед молоді 16-17 років і він був змушений виступати з важчими супротивниками, де у фіналі поступився спортсмену з Узбекистану. Своїми здобутками хлопці допомогли збірній команді України вибороти перше загальнокомандне місце! Нагадаємо, що спортсмени є вихованцями бійцівського клубу “Легіон”, де хлопців тренують та готують до змагань висококваліфіковані тренери Селюжицький Андрій Геннадійович та Патинок Ігор Миколайович.
Щирі вітання Селюжицькому Антону, який на цьому чемпіонаті виконав норматив майстра спорту міжнародного классу.