Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, – черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, – черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»
в Благодійність, Новини, Суспільство

У квітні завдяки небайдужості черкащан у скриньках пожертв, що розташовані у мережі магазинів “Деликат”, вдалося назбирати понад 44 тисячі гривень. Ці кошти розподілили з-поміж 17-ох людей, семеро з яких тяжкохворі. 

– Нещодавно черкащанка Оля Анікеєнко перенесла досить складну операцію і лікування ще не закінчилося. Тому ми всілякими шляхами намагаємося підтримувати дівчину і допомагаємо лікуватися. Також ми вдруге допомагаємо пенсіонеру Олександру Федченку, який переніс інсульт і має хворобу серця. Не оминуло горе стороною і чотирирічного Дениса Гончарука, який народився з вадою серця. Зараз ми намагаємося йому допомогти і зібрати кошти, оскільки необхідна дороговартісна операція, – розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря.

38961c33-ddff-4a8f-8a80-038894736e1d

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються й пенсіонери.

– Маю лежачого чоловіка, а я ледве ходжу. У мене чоловік має інвалідність першої групи, дуже скрутно живеться. Вдячна мережі магазинів “Деликат”, які пам’ятають про людей, що потребують допомоги, – зауважує пенсіонерка Анастасія Григоріна.

Пенсіонерка Ірина Денисівна, яка дуже тяжко хворіє, розповідає, як важко та скрутно живеться на мінімальну пенсію у сьогоднішніх умовах:

– У мене хворі нирки і печінка, маю гіпертонію та постійний набряк ніг. Дуже важко сьогодні вижити на 1500 гривень пенсії, адже потрібно купувати багато ліків.

Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, - черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

Засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій відзначив, що на сьогоднішній день найбільшої матеріальної підтримки та допомоги потребують саме пенсіонери, які живуть за межею бідності:

– У нашій країні сталося так, що пенсіонери не мають належного забезпечення та підтримки від держави. Ми вирішили їх підтримати і віддати кошти для того, щоб вони змогли купити хоча б якісь найнеобхідніші ліки або сплатити рахунки за комунальні послуги. Найбільше цим людям потрібна увага, адже у більшості з них навіть немає дітей. Є три людини, в яких взагалі немає рідних. Такі пенсіонери телефонують нам практично щодня, запрошують в гості, ходять до нас систематично, аби побачитись. Ми завжди раді їх бачити, тому що це позитивні люди, які не втрачають віру в краще майбутнє.

Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, - черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

Напередодні Дня перемоги благодійний фонд не залишив поза увагою ветеранів Другої світової війни. Так, 6 травня у Будинку культури імені І. Кулика мережа магазинів “Деликат” спільно з територіальним центром вручили соціальні пакети для ветеранів.

– Ми повинні шанувати тих, завдяки кому ми живемо спокійно, тих, завдяки кому Україна стала незалежною. В той час Україна входила до складу Радянського Союзу, але мільйони українців полягли за те, щоб у майбутньому наша країна здобула незалежність. Ми запрощуємо всіх на святкування Дня перемоги. У свою чергу мережа магазинів “Делікат” спільно з благодійним фондом буде знаходитися на чотирьох точках міста, а саме: “Деликат” на Сумгаїтській, Митниці, Університетській і “Депоті”. Будемо варити кашу, безкоштовно пригощати всіх салатом і хлібом. Запрошуємо всіх на святкування, яке відбудеться біля цих магазинів 9-го травня о 10:00, – наголосив співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик.