Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, — черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

в Благодійність Новини Суспільство

У квітні завдяки небайдужості черкащан у скриньках пожертв, що розташовані у мережі магазинів «Деликат», вдалося назбирати понад 44 тисячі гривень. Ці кошти розподілили з-поміж 17-ох людей, семеро з яких тяжкохворі. 

— Нещодавно черкащанка Оля Анікеєнко перенесла досить складну операцію і лікування ще не закінчилося. Тому ми всілякими шляхами намагаємося підтримувати дівчину і допомагаємо лікуватися. Також ми вдруге допомагаємо пенсіонеру Олександру Федченку, який переніс інсульт і має хворобу серця. Не оминуло горе стороною і чотирирічного Дениса Гончарука, який народився з вадою серця. Зараз ми намагаємося йому допомогти і зібрати кошти, оскільки необхідна дороговартісна операція, — розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря.

38961c33-ddff-4a8f-8a80-038894736e1d

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються й пенсіонери.

— Маю лежачого чоловіка, а я ледве ходжу. У мене чоловік має інвалідність першої групи, дуже скрутно живеться. Вдячна мережі магазинів «Деликат», які пам’ятають про людей, що потребують допомоги, — зауважує пенсіонерка Анастасія Григоріна.

Пенсіонерка Ірина Денисівна, яка дуже тяжко хворіє, розповідає, як важко та скрутно живеться на мінімальну пенсію у сьогоднішніх умовах:

— У мене хворі нирки і печінка, маю гіпертонію та постійний набряк ніг. Дуже важко сьогодні вижити на 1500 гривень пенсії, адже потрібно купувати багато ліків.

Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, - черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

Засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій відзначив, що на сьогоднішній день найбільшої матеріальної підтримки та допомоги потребують саме пенсіонери, які живуть за межею бідності:

— У нашій країні сталося так, що пенсіонери не мають належного забезпечення та підтримки від держави. Ми вирішили їх підтримати і віддати кошти для того, щоб вони змогли купити хоча б якісь найнеобхідніші ліки або сплатити рахунки за комунальні послуги. Найбільше цим людям потрібна увага, адже у більшості з них навіть немає дітей. Є три людини, в яких взагалі немає рідних. Такі пенсіонери телефонують нам практично щодня, запрошують в гості, ходять до нас систематично, аби побачитись. Ми завжди раді їх бачити, тому що це позитивні люди, які не втрачають віру в краще майбутнє.

Сьогодні пенсіонери живуть за межею бідності, - черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

Напередодні Дня перемоги благодійний фонд не залишив поза увагою ветеранів Другої світової війни. Так, 6 травня у Будинку культури імені І. Кулика мережа магазинів «Деликат» спільно з територіальним центром вручили соціальні пакети для ветеранів.

— Ми повинні шанувати тих, завдяки кому ми живемо спокійно, тих, завдяки кому Україна стала незалежною. В той час Україна входила до складу Радянського Союзу, але мільйони українців полягли за те, щоб у майбутньому наша країна здобула незалежність. Ми запрощуємо всіх на святкування Дня перемоги. У свою чергу мережа магазинів «Делікат» спільно з благодійним фондом буде знаходитися на чотирьох точках міста, а саме: «Деликат» на Сумгаїтській, Митниці, Університетській і «Депоті». Будемо варити кашу, безкоштовно пригощати всіх салатом і хлібом. Запрошуємо всіх на святкування, яке відбудеться біля цих магазинів 9-го травня о 10:00, — наголосив співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик.

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)