Сьогодні своє професійне свято відзначили працівники Червоного Хреста

в Новини

8 травня 2015 року члени обласного та міськрайонних осередків Товариства Червоного Хреста України відзначили Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Привітати червонохрестівців завітала й голова обласної ради

Звертаючись до присутніх, Валентина Коваленко, перш за все, відзначила активну участь Товариства у всіх ініційованих обласною владою заходах, а також подякувала червонохрестівцям за добрі справи. Адже вони не залишають поза увагою жодного жителя області, який потребує допомоги чи підтримки.

– Мені хочеться щиро подякувати вам, дорогі червонохрестівці, за те, що в останні роки, – роки війни і Революції гідності ви всі проявили себе як надзвичайно активна і потужна організація… проявили себе справжніми добротворцями, долучившись до усіх соціальних і благодійних акції, – наголосила Валентина Михайлівна й побажала усім членам організації і волонтерам, які співпрацюють з ТЧХ, наснаги та вдячності громадян за добрі справи, що заплановані до виконання.

DSC_0051

Голова обласної ради також нагадала присутнім про відзначення сьогодні Дня пам’яті і примирення та закликала усіх присутніх і надалі бути такими ж згуртованими, єдиними помислами й діями, адже лише «в єдності наша сила. Тільки об’єднавшись, ми здобудемо перемогу».

Спеціально до свята Валентина Коваленко вручила колективу Товариства Почесну грамоту облдержадміністрації і обласної ради, а також Почесні грамоти обласної ради членам місцевих осередків ТЧХ.

«Сьогодні ми всі разом маємо робити особливий наголос на нашій доброчинності й благодійності. Це найменше, що ми можемо зробити для наших громадян і країни в цілому в сучасних складних умовах життя… І я дуже вдячний вам, шановні колеги, за здійснені численні благодійні акції і заходи, вашу щоденну небайдужість і доброту, що ви проявляєте до наших громадян… Окремі слова подяки вам, Валентино Михайлівно та керівництву області й на місцях за увагу і підтримку нашої роботи, допомогу й ініціативу. Кожному з нас надзвичайно важливо відчувати надійне «плече підтримки» з боку влади. Адже це дійсно так – об’єднуючи наші зусилля, ми маємо можливість зробити набагато більше добра, допомогти більшій кількості громадян», – відзначив голова обласного осередку ТЧХ, депутат обласної ради Іван Гретченко.

Принагідно голова обласної ради закликала червонохрестівців взяти участь у пам’ятних заходах із відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та вшанувати героїв-визволителів рідної країни різних поколінь.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради