Сьогодні у Черкасах вшановують пам’ять Тараса Шевченка

Сьогодні у Черкасах вшановують пам’ять Тараса Шевченка
в Новини

9 березня в Україні відзначають 207 річницю з Дня народження великого Кобзаря. Урочистості відбулися і у Черкасах. Про це повідомляє пресслужба міськради.

В обласному центрі відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Вклонитися великому українському поету прийшли члени міськвиконкому, депутати міської ради та представники громадськості.

2_1551

Нагадаємо, що на 9 березня у Черкасах заплановане довгоочікуване відкриття Черкаського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, який сильно постраждав унаслідок пожежі 2015 року.

«Значення творчості Тараса Шевченка неможливо переоцінити. Він дав нам настанови шанувати рідну Україну, прищепив кожному з нас любов до рідного слова.  Дуже символічно, що відкриття оновленого драмтеатру відбудеться саме у день народження Кобзаря. Для його відбудови знадобилося 6 років і понад 180 млн грн з державного, обласного та міського бюджету Черкас. Тепер у ньому знову зазвучить українське слово, ця будівля знову стане осередком українського мистецтва, і це не може не тішити», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.