Сьогодні в Смілі попрощалися із загиблим правоохоронцем

Сьогодні в Смілі попрощалися із загиблим правоохоронцем
в Новини

Сьогодні сотні смілян попрощалися з правоохоронцем, який загинув на Херсонщині, підірвавшись на міні. Ігоря Мельника поховали на місцевому кладовищі, на алеї загиблих захисників України.

Про це інформує пресслужба Поліції Черкащини.

Старший інспектор відділу вибухотехнічної служби поліції Черкаської області Мельник Ігор Олегович загинув 7 грудня 2022 року, підірвавшись на ворожих мінах у Херсонській області.

Попрощатися з ним прийшли сотні людей – представники влади, рідні та колеги-правоохоронці.

Нагадаємо, черкаські поліцейські несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині. Керував цим загоном особисто Михайло Куратченко. Правоохоронці потрапили у мінну пастку окупантів, яка привела в дію закопаний фугас, виготовлений із боєприпасів до крупнокаліберної артилерії. Хлопці підірвалися на каскаді ворожих мін та боєприпасів. Троє поліцейських загинули на місці, один – помер у лікарні. За життя ще чотирьох поліцейських борються лікарі.

9 грудня у Черкасах провели в останню путь начальника Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайла Куратченка, кінолога Сергія Ненаду та помічника чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадима Періжка.